Forums BitcoinTalk. org pēc tam, kad tiek uzlauzti ar Hole Seekers

forex investē iesācējiem uzskata, ka tas uzreiz izraisīs Bitcoin tīkla iznīcināšanu. Labākie un ātrākie veidi kā bagātināt uzskata, ka mēs varam izvairīties no tā, ka tas bija kvantu izturīgs jauninājums. Bitcoin programmatūras un Blockchain iekšējā vērtība.

Nav nekā, kas atbalsta Bitcoin, tāpēc kā tas var būt kaut kas vērts ilgtermiņā? Patiesībā arī lielākā daļa mūsdienu fiat valūtu nav tehniski pamatotas. Piemēram, zelta standartā nav dicas e truques de negociacao de acoes binarias on-line valūta. Dažām mūsdienu ekonomikām, piemēram, Kanādai, vairs nepieder pat ievērojams daudzums zelta. Tā vietā šīs fiat valūtas iegūst savu vērtību ar valdības dekrētu. Viņiem ir vērtība, jo jūs uzticaties ASV vai Kanādas valdībai. Līdzīgi bitkoina iekšējo vērtību rada tā pamatā esošā programmatūra, kas ir bitcoin blokķēde. Tas atrisināja, piemēram, dubulto izdevumu problēmu un Bizantijas ģenerāļu problēmu. Bitcoin blokķēdes dēļ mums ir droša digitālās naudas versija, kas darbojas bez centralizētas vienības un kuru nevar uzlauzt.

Tā ir bitcoin vērtība. Kā cilvēki lieto Bitcoin un redz Bitcoin kā valūtu. Bitcoin kopienā ir ievērojamas debates par to, kā bitcoin būtu jāizmanto. Daži cilvēki uzskata, ka Bitcoin ir jāizmanto tikai kā vērtības krājums: mēs nenododam zelta gabaliņus, lai nopirktu rīta tasi kafijas, tad kāpēc mums vajadzētu izturēties pret Bitcoin atšķirīgi? Jautājums attiecas uz valūtas trim īpašībām. Valūtai pēc definīcijas vajadzētu pildīt trīs pamatfunkcijas:. Maiņas līdzekļi: Valūta jāizmanto kā preču un pakalpojumu apmaiņas veids. Valūtas vērtība tiks balstīta uz to preču un pakalpojumu vērtību, kurus cilvēki ir gatavi dot apmaiņā pret valūtu. Vērtības krājums: Glabājot valūtu, tai jāsaglabā sava vērtība. Ja jūs īslaicīgi turat aktīvu un tas zaudē ievērojamu vērtību, tad tā nav ļoti laba valūta. Mērvienība: Valūtai ir jādarbojas kā mērvienībai. Kāds var teikt, ka, piemēram, piena galons šodien maksā 4 USD. Valūta tiek izmantota kā es varu būt bagāts tagad vai pakalpojumu vērtības izsekošanai. Ja piena galons šodien maksā 4 USD un rīt USD, tad dolārs vairs netiks izmantots kā mērvienība, un tas netiks uzskatīts par labu valūtu.

Vai bitkoīns atbilst valūtas definīcijai, kā norādīts iepriekš? Pamatojoties uz jūsu viedokli, tas var būtiski ietekmēt bitcoīna vērtību. Apskatīsim tuvāk, kā Bitcoin darbojas katram no iepriekš minētajiem mērķiem:. Bitcoin kā apmaiņas līdzeklis: Daži cilvēki uzskata, ka bitcoin ir jāizmanto kā apmaiņas līdzeklis. Jums vajadzētu būt iespējai izmantot bitcoin, piemēram, Starbucks vai iegādāties jaunu automašīnu. Arvien vairāk uzņēmumu un tirgotāju vai es varu tirgot dokumentus ar bitcoin blockchain pasaulē tagad pieņem Bitcoin kā maksājumu. Uzlabojoties mērogošanas tehnoloģijai, bitcoīnu kļūst vieglāk pieņemt visā pasaulē kā apmaiņas līdzekli. Bitcoin kā vērtības krājums: Bitcoin ir vispretrunīgākais, ja to izmanto kā vērtības krātuvi.

Vai tas patiešām padara bitcoīnu par labu vērtības krājumu? Parasti vērtības krājumi ir stabili. Cenas var pieaugt vai pazemināties, bet aktīvs ays ieguldīt bitcoin savu vērtību. Protams, jūs varat arī apgalvot, ka bitcoin ir labākais vērtības krājums, jo tas ir izolēts no centrālajām bankām, politiķiem, valstu ekonomikām un tamlīdzīgām lietām — tas viss var ietekmēt fiat valūtas. Bitcoin kā mērvienība: Bitcoin ir vissliktākais, ja to izmanto kā mērvienību.

Ja jūs kādam pateiksiet, ka jūsu piena galons maksā 0, BTC, viņam nebūs ne jausmas, par ko jūs runājat. Pat kriptogrāfijas entuziasti neizmanto bitcoīnu kā mērvienību. Mēs pastāvīgi runājam par bitcoin saistībā ar ASV dolāriem. Trīs faktori galvenokārt ietekmē Bitcoin kā valūtas stiprumu. Pieaugot bitcoin stiprumam, palielinoties valūtai, mēs, protams, varam pieņemt, ka tā vērtība pieaug. Bitcoin cenu vēsture: gadu no gada laika skalas pārskats. Ikviens, kurš studē Bitcoin cenu, vēlēsies uzzināt, kā laika gaitā mainījies bitcoin kurss. Un mēs to visu atvedām atpakaļ no Šis ir visplašākais saraksts katru mēnesi un gadu pēc gada ar bitcoin cenu rīcības pulksteņu apkopošanu. Bet bitcoin darīja. Pēc palaišanas Tad Bitcoin cena turpināja dubultoties. Kopš tā laika Bitcoin darbojas. Līdz 9. Pirms mēneša beigām Satoshi bija nosūtījis vienu no pirmajiem bitkoinu izstrādātājiem Halu Finniju 10 bitkoinus, atzīmējot pasaulē pirmo bitcoin darījumu. Tas bija sākums pilnīgi jaunai digitālajai nākamā lieta, kurā ieguldīt, piemēram, bitcoin. Bitcoin sākuma dienās neviens īsti neuzskatīja valūtas kursu.

Bitcoin bija programmatūras programma, kas darbojās unikālā veidā, bet vai jūs tiešām varētu tai noteikt vērtību? Tas notika tieši Līdz Bitcoin sasniedza galveno pagrieziena punktu Tad vīrietis Londonā internetā nopirka divas picas un lika tās nogādāt Hanječas mājā. Abas picas bija 25 ASV dolāru vērtas, savukārt bitkoini joprojām tika vērtēti ar santīma daļu. Šodien viena un tā paša darījuma veikšana izmaksātu vairāk nekā 93 miljonus ASV dolāru. Visai bitcoīna vēsturei līdz šim brīdim viens bitcoin bija pensas daļas vērts. Tomēr Pirmais kriptogrāfijas birža Bitcoin Market sāka darbību februārī, savukārt daudz labāk pazīstamais Mt. Gox uzsāka jūlijā. Slush, kas ir pasaulē pirmais ieguves baseins, pirmo reizi veiksmīgi ieguva bitcoīnu. Līdz novembrim visas pozitīvās ziņas bija pievienojušas nopietnus rezultātus, jo Bitcoin tirgus ierobežojums pirmo galvenie vakardienas un šīs dienas notikumi pārsniedza 1 miljonu ASV dolāru. Bitcoin paritāti ar ASV dolāru sasniedza Tas bija tad, kad bitkoīns sāka saņemt gan labu, gan sliktu presi. Lielākie plašsaziņas līdzekļi publicēja rakstus, kas, piemēram, saista bitkoina izaugsmi ar panākumiem populārajā Silk Road darknet tirgū. Attiecībā uz bitcoīnu jebkura publicitāte bija laba reklāma. Legit veidi kā nopelnīt papildus naudu tiešsaistē līdzekļu uzmanība pret bitkoinu ļāva cilvēkiem runāt. Jūnija beigās Mt.

margin bitcoin trading ieguldot bitcoin vietnē: bitcointalk.org

Gox arī tika galā ar nopietnu drošības pārkāpumu, kas apdraudēja tūkstošiem lietotāju kontu un viņu bitkoinus. Bitcoin sāka gludi kuģot Sāka parādīties jauni konkurenti, piemēram, Litecoin, kas tika palaists Bitcoin cena visā Arī Bitcoin tirgus ierobežojums sasniedza visu laiku augstāko līmeni — 1 miljardu ASV dolāru. Gads: Bitcoin pirmais lielākais lāču tirgus. Bitcoin jau iepriekš bija izgājis mazus lāču un vēršu skrējienus. Bet lāču tirgus, kas satvēra bitcoin no Šajā laikā Mt. Goks bankrotēja un slēdza, kas bija problēma, jo Mt. Daudzi domāja, ka bitcoin ir lemts. Bitcoin sasniedza zem USD. Tas turpināja pieaugt pāriun dolāriem, ātri pārvarot katru barjeru.

Bitcoin cena augustā sasniedza sitienu ar Bitcoin Cash cieto dakšiņu, pēc tam septembrī, kad Ķīnas valdība aizliedza kriptogrāfijas apmaiņu. Tomēr līdz gada beigām bitkoīns bija oficiāli kļuvis par mājsaimniecības terminu. Pieaugošā plūdmaiņa paceļ visas laivas, un tas notika ar bitcoin un altcoin cenām Kad bitcoin cena pieauga, altcoin cenas kopā ar to pieauga. Bitcoin cena strauji samazinājās līdz Tomēr, samazinoties bitcoin cenai, altcoin cenas pieauga. Bitcoin cenas samazinājās, tad altcoin cenas samazinājās, tad abas cenas vēl nedaudz samazinājās. Bitcoin cena sasniedza vairākus viltus dibenus. Bija lāču slazdi decet occuro vēršu slazdi. Tas bija netīrs, nemierīgs kritiens no žēlastības pasaulē lielākajai kriptonauda. Ļoti gaidītā Bakkt palaišana notika Lielākās biržas, piemēram, Binārā viesuļvētras iespējas un Gemini, uzsāka savus kriptogrāfiskās glabāšanas risinājumus. Visas pozitīvās ziņas paaugstināja bitcoīna cenu arvien augstāk. Atšķirībā no dramatiskā Bitcoin pieauguma Jūs neatradīsit citu Gada Bitcoin cenu sarakstu tik visaptverošu kā šis. Vēsturiskā Bitcoin cenu laika skala no notikumiem ar ziņu datumiem. Tuvojoties aprīļa beigām, Bitcoin turpināja pieaugt, sasniedzot augstāko līmeni — kā iegūt vieglu naudu USD.

To darot, šī bija pirmā reize, kad Bitcoin kopš Kopš mēneša sākuma Bitcoin bija ieguvis vairāk nekā USD. Neskatoties uz lēnu gada sākumu, Bitcoin martu pavadīja ar karstu svītru. Šomēnes, kas nedaudz pārsniedza 4 USD, šis aktīvs ieguva stabilu ieguvumu. Priekšlikums tika atkārtoti iesniegts līdz Bitcoin cena Tomēr līdz mēneša beigām Bitcoin cena nokritās līdz dolāriem. Dažu pēdējo gadu laikā katru otro nedēļu grūtības iegūt Bitcoin ir kļuvušas arvien intensīvākas. Tomēr decembra sākumā ieguves grūtības samazinājās tikai otro reizi visā aktīva dzīves laikā. Bitcoin kopiena atzīmēja dokumenta izlaišanas 10 gadu jubileju. Šonedēļ par Bitcoin tika ievadīts ievērojams daudzums sliktu ziņu, taču Fidelity paziņoja par Fidelity Digital Assets uzsākšanu. Jaunais uzņēmuma līmeņa glabāšanas risinājums radīja iespēju institucionālajiem investoriem, kuri centās iesaistīties kriptonauda nozarē. Jaunatklātā interese līdz ar to palielināja Bitcoin cenu. Japānā bāzētā kriptovalūtas birža Zaif kļuva par uzlaušanas upuri, vai es varu tirgot kriptovalūtas asv rezultātā tika zaudēti 60 miljoni ASV dolāru. Kad ieguldot bitcoin vietnē: bitcointalk.org zaudējums tika publiskots, Bitcoin nokritās līdz zemākajam USD cenu līmenim. Goldman Sachs pabeidza Bitcoin tirdzniecības platformas izpētes gadu ar paziņojumu, ka viņi vairs neuzsāks savu tirdzniecības galdu.

Daži eksperti uzskata, ka ilgtermiņa lāču tirgus galu galā bija iemesls, taču Bitcoin cena abos virzienos vēl vairāk samazinājās. Sidenote ir tas, ka viņi ir galvenais Circle Poloniex kriptogrāfijas biržas ieguldītājs. SEC negaidīti nolēma atlikt savu lēmumu apstiprināt vai noraidīt vairākus Bitcoin ETF, kas visu vasaru strādāja ar noteikumiem. Ar šīm ziņām Bitcoin cena samazinājās, un investori sāka uztraukties, ka Bitcoin ETF nekad nekļūs par realitāti. Starpkontinentālā birža ICEkas ir daudzu galveno biržu, piemēram, Ņujorkas biržas, mātesuzņēmums, paziņoja, ka tās sāks Bakkt. Kriptogrāfijas palaišanu Bakkt atbalstīja Starbucks, Microsoft un citi korporatīvie investori ASV, un viņš centās radīt iespēju institucionālajiem investoriem vairāk piesaistīt Bitcoin. Blekroks, lielākais ieguldījumu fondu pārvaldnieks pasaulē, sāka klusi strādāt pie kriptogrāfijas fonda izpētes, lai tikai tiešsaistē uzzinātu viņu šķietamos nodomus. Blackrock izpilddirektors apstiprināja ziņojumus Reuters rakstā, un Bitcoin cena pieauga bez Blackrock vispār uzsākta kriptogrāfijas fonda.

Facebook iepriekš bija aizliedzis jebkādas reklāmas, kas handelsansicht bitcoin seoul uz kriptovalūtām, taču Tā kā kriptovalūtu reklāmas nesen tika atļautas sociālo mediju platformā, Bitcoin cena pieauga, un daudzi eksperti uzskatīja, ka tas ir lāču tirgus beigas. Bithumb, birža, kas atrodas Dienvidkorejā, kļuva par uzlaušanas objektu, kā rezultātā hakeri kriptovalūtā nozaga 31 miljonu ASV dolāru. Bitcoin cena ievērojami samazinājās, padarot gada 2. Bitstamp, Kraken, ItBit un Coinbase visi saņēma pavēstes no ASV preču un nākotnes preču komisijas, lai uzzinātu par manipulācijām kriptogrāfijas tirgū.

Laika atsauksmes par peļņas tirdzniecības starpnieku vairums biržu tika pakļautas to mazgāšanas un citu veidu manipulācijām. Līdz tiesu pavēstēm ASV Tieslietu departaments uzsāka kriminālprocesu, lai pārbaudītu, vai biržas ir saistītas kā padarīt reālu naudu internetā kriptovalūtu 10 labākie bināro iespēju brokeri manipulācijām. Dažas piedāvātās taktikas ietvēra krāpšanos, mazgāšanas pasūtījumus un sūknēšanas un izgāšanas shēmas. Pēc tam, kad radās aizdomas par iesaistīšanos krāpšanā, prokurori veica reidu Dienvidkorejas lielākajā kriptogrāfijas biržā UpBit.

Lai gan Bitcoin sākotnēji sasniedza rezultātu, kas pazemināja cenu līdz 8 dolāriem, pārējā nedēļas daļa vēl vairāk samazinājās līdz 8 dolāriem. Goldman Sachs tika parādīts laikrakstā New York Times, ziņojot, ka finanšu giganta mērķis bija uzsākt savu Bitcoin tirdzniecības platformu. Šī platforma būtu ļāvusi Goldman Sachs klientiem veikt bitkoinu tirdzniecību no viņu pašreizējiem ieguldījumu kontiem. Twitter sekoja Facebook un Google vadībai, nosakot savu kriptovalūtas un sākotnējo monētu piedāvājuma reklamēšanas aizliegumu. Aizliegums kā iegūt vieglu naudu noteikts līdz brīdim, kad sociālo mediju vietnē varēja precizēt politiku. Google sekoja Facebook ceļam, nosakot aizliegumu gan sākotnējiem monētu piedāvājumiem, gan kriptovalūtu reklāmām.

ASV Vērtspapīru un biržu komisija atgādināja sabiedrībai, ka katrai ar kriptovalūtu saistītai biržai pirms darbības ASV ir jāreģistrējas viņu aģentūrā. Izmantojot šos atgādinājumus, Bitcoin cena saglabājās diezgan stabila. Facebook uzsāka tendenci, kas liedza lietotājiem izmantot sociālo mediju platformu kā veidu, kā reklamēt kriptonauda uzņēmumus un to sākotnējos monētu piedāvājumus. Reklāmas aizliegums, ko veica Facebook, sekoja vairākām sūdzībām par ļaunprātīgām darbībām nozarē, tostarp par izkrāpšanu un ICO krāpšanu. Coincheck jau sevi pierādīja kā vienu no lielākajām biržām, kas atrodas Japānā, taču lielākais jebkuras platformas uzlaušana nozares vēsturē piespieda viņus apturēt izņemšanu no tirgus. Dienvidkorejas kriptovalūtas apmaiņa vairs netika iekļauta CoinMarketCap sarakstā procesā, kas notika pa nakti. Silīcija ielejas riska kapitāla ieguldītājs Pēteris Tīls ieguva vēsturi, kad Tika ierosināti jauni finanšu noteikumi kriptovalūtu apmaiņai Dienvidkorejā, samazinot iepriekš pozitīvo impulsu, kas tik ilgi valdīja Bitcoin.

Bitcoin cena nekad nav bijusi augstāka, jo digitālais aktīvs sasniedza 19, USD. Līdz šai dienai Bitcoin nekad nav bijusi tikai augsta cena, un daudzi eksperti cer, ka cena drīz atgriezīsies. Sākoties Bitcoin nākotnes līgumiem, Bitcoin cena sāka strauji pieaugt, ieguldot bitcoin vietnē: bitcointalk.org pēc nedēļas nedēļu vēlāk tā sasniedza augstāko cenu. Šī bitcoin peļņa ērti pieauga tik ātri, ka, cenšoties nomierināt nākotnes tirgus, tika uzlikti divi pagaidu tirdzniecības pārtraukumi. SegWit2x jaunināšana sākotnēji bija paredzēta Tomēr izstrādātāji atteicās no atbalsta, un jaunināšana tika atcelta. Čikāgas preču birža, kas pazīstama arī kā CME, paziņoja par savu plānu sākt Bitcoin nākotnes darījumus ar termiņu līdz Šī kļuva par vienu no pirmajām reizēm, kad galvenās finanšu iestādes sāka interesēties par to, ka Bitcoin tiek izmantots kā patiess ieguldījums rīks, kas nozarei bija liels solis. Jēdziens interneta tirdzniecības šīm ziņām Bitcoin cena pieauga līdz tā laika augstākajai vērtībai — 6 ASV dolārs ar tirgus ierobežojumu miljardu ASV dolāru apmērā. Lai gan Bitcoin Kriptogrāfijas valūtas maiņas iestādes lika pārtraukt operācijas Ķīnā. Pasūtījumu dēļ Bitcoin cena samazinājās, jo panika izplatījās visā nozarē.

Kaut arī šie apgalvojumi bija diezgan spēcīgi no kāda cilvēka, kurš bija dziļi iesaistīts tradicionālajās finansēs, Bitcoin sekotāji šķita nepiespiesti, jo cena tik tikko pārvietojās. Visu Paziņojumā norādīts, ka Ķīnas uzņēmumiem nav atļauts piesaistīt naudu, izmantojot žetonu pārdošanu, norādot, ka nozarē pastāv bažas par krāpšanām un krāpšanām. Kaut arī Šī izaicinājuma rezultātā Bitcoin sadalījās Bitcoin un Bitcoin Cash, nolemjot sadalīties divos kriptovalūtas aktīvos, un katrs no tiem virzījās uz priekšu ar dažādiem priekšlikumiem, kā rīkoties ar saviem mērogošanas priekšlikumiem. Lai gan pirms lēmuma pieņemšanas notika mēnešu debates, Japānas valdība izvēlējās atzīt Bitcoin par likumīgu maksāšanas veidu valstī. Ar jaunajiem noteikumiem valstī apmaiņai būtu jāievēro līdzīgi banku protokoli, pieprasot atsauksmes par peļņas tirdzniecības starpnieku par klienta pazīšanu KYC un pret naudas atmazgāšanu AML. Pirmo reizi Winklevoss dvīņi ar Bitcoin ETF iepazīstināja Vērtspapīru un biržu komisija izvēlējās pieteikumu noraidīt. Kaut arī Bitcoin galvenokārt pulcējās lielākajā daļā Labākās naudas pieņemšanas vietnes idejas lielu sabiedrības daļu, Donalds Tramps turpinātu pirmo reizi pat čivināt par Bitcoin Bitfinex paziņoja par traģisku bitkoīnu zaudēšanu, kas pieder klientiem masveida drošības pārkāpumu dēļ.

Šis uzlaušana izraisīja lielu satricinājumu bitcoin kopienā, jo Bitcoin cena nokritās pirms Bitfinex hack publiskā paziņojuma, kas liek domāt, ka bija daži īpašnieki, kuriem bija iekšēja informācija par uzbrukumu. Bitcoin bloķētā atlīdzība otro reizi tika samazināta uz pusi, kopš Bitcoin kļuva aktīvs, samazinoties no 25 BTC līdz Kreigs Raits publicēja emuāru, kurā bija izklāstīts viņa apgalvojums, ka viņš ir Bitcoin radītājs, labāk pazīstams kā Satoshi Nakamoto. Raits augšupielādēja privātas atslēgas parakstīšanu, lai parādītu savu kontroli pār sākotnējo Bitcoin, kuru Satoshi ieguva Neskatoties uz viņa centieniem, dienas beigās Bitcoin kopienai izdevās savos izteikumos iedurt daudzus robus, lai gan Wright ir līdz šai dienai neatstājās no savām pretenzijām. Bitcoin sāka pieņemt kā maksājumu Steam PC spēļu platformā, ļaujot patērētājiem to izmantot videospēļu un cita pieejamā digitālā satura iegādei. Steam radītājs Valve paziņoja, ka platformas Bitcoin maksājumu procesors būs Bitpay. OpenBazaar decentralizētā tirgus izlaišana bija mēģinājums izveidot P2P tirdzniecības tirgu, kurā nebūtu maksas, tirdzniecības ierobežojumu un starpnieku. Gada vidū. Domājot par to, kā ekonomika un politika ietekmēs Bitcoin cenu, ir svarīgi domāt globālā mērogā, nevis tikai par to, kas vai es varu tirgot dokumentus ar bitcoin blockchain vienā valstī.

Otrajā tirdzniecības dienā Jau no sākuma jāgatavojas, ka intuīcija un ātrākais veids kā katru dienu nopelnīt 1 bitcoin vedīs tevi grāvī. Bailes no zaudējumiem. Vai es varu tirgot dokumentus ar bitcoin blockchain rāda, ka pat šie lielie spēlētāji lielākoties nav spējīgi paredzēt tirgus kustības vai uzminēt pašus pelnošākos ieguldījumus. Vispasaules haosu parasti uzskata par labu Bitcoin vērtībai, jo Bitcoin ir no politikas neatkarīga valūta un atrodas ārpus jebkuras valdības kontroles vai ietekmes. Tā labākā cryptocurrency tirdzniecības programmatūra Bitcoin ir digitāla valūta, to ir vēl vieglāk nozagt un arī daudz grūtāk izsekot un atgriezt.

Sākumā tu nesatraucies. Ne velti Vorens Bafets ir teicis: Ja šajā brīdī arī tu ļaujies panikai, tu neesi viens. Pasaule šobrīd ir kļuvusi atkarīga no interneta ļoti daudzās nozarēs. Ir iespējams izsekot kad tiek radīti jauni Bitccoin un to apgrozība pasaulē.

  1. Binārā opcija bezmaksas bonuss bez depozīta bitcoin forex brokeris asv kā izvairīties no ieguldījumiem bitcoin
  2. Tirdzniecības kriptogrāfija ar fiat reāli pelnīt naudu tiešsaistē piegādes un izskata signāla binārās opcijas
  3. Bitcoin cena šodien: BTC / USD valūtas kursa vērtības ceļvedis
  4. Top bināro opciju brokeri 2021
  5. Rūpīgāk aplūkojot trīs ievērojamus DeFi projektus, atklājas inflācijas piedāvājuma ierobežojumi cenai.

Izstrādātāji apgalvo, ka šis process ir novedis pie tā, ka viņi ieslēdz marķiera ieguves algoritmu no Stake hibrīda darba pierādījuma pierādījuma uz bināro opciju tirdzniecības platformas latvija Stake pierādījumu. Komanda ziņo, ka šīs izmaiņas padara monētas par izdevīgākām un energoefektīvākām. Pēc viņu domām, "ikviens, kam ir dators un seifs, kurā ir vairāk nekā 1 LEOcoin, tagad var nomelīt digitālo valūtu, to praktiski nemaksājot par papildu izmaksām. Papildus savai atšķirīgajai tehniskajai pieejai Fonds izmanto citu metodi, kā rīkoties ar regulatoriem. Tā vietā, lai veicinātu pret autoritāru kultūru, ko Bitcoin ir paveicis gadu gaitā, fonds ir brīvprātīgi vērsies pie likumdevējiem, cenšoties attīstīt labvēlīgu digitālās valūtas regulējumu. Tas ir diemžēl sliktāks nekā es domāju. Pastāv labas izredzes, ka uzbrucējs varētu būt izpildījis patvaļīgu PHP kodu un tādēļ varēja piekļūt datu bāzei, bet es neesmu pārliecināts, cik grūti tas ir. Par to es izsūtīju masu pastu visiem foruma lietotājiem. Kopsavilkums: forums kādu laiku tiks uz leju. Dublējumus pastāv un tur vairāki cilvēki. Nav zināms, vai kāds no lietotāja datiem ir apdraudēts. Šajā laikā es uzskatu, ka paroles maiņas, iespējams, nav apdraudētas, bet es nevaru droši pateikt.